IGMG Köln Bölgesinde kurban mesaisi

Vekalet kurban ibadetinin Avrupa'daki en büyük uluslararası insani yardımlaşma teşkilatlarından HASENE'nin Köln bölge temsilciliğinin 2017 çalışmaları, izin dönemine rağmen hız kesmeden devam ediyor.

IGMG Köln Bölgesinde kurban mesaisi

İslam Toplumu Milli Görüş (IGMG) teşkilatları Köln bölge yürütme kurulu, HASENE genel organizasyonunda hedeflenen "100 ülkede 160 bin kurban" projesine yapacağı katkıyla, önümüzdeki kurban bayramında  yine milyonlarca ihtiyaç sahibine ulaşmayı hedefliyor.

Bölge Başkanı Selahattin Demirci başkanlığında toplanan yürütme kurulunda, "Kurban bayramı Avrupalı vatandaşlarımızın izinlerini geçirmek için bulundukları yerleri terk ettikleri zamana gelmesi bizi hedefimizden alı koymamalı" diyerek daha çok gayret  gösterilmesini istedi.

IGMG Köln Bölge Yürütme Kurulunda, 2017 hac ve kurban çalışmaları, dünya genelinde 100 ülkede hedeflenen kurbanda görev yapacak kesim gözlemcileri, hac hizmet görevlileri, hac seminerleri gibi yoğun gündemle haftalık çalışma toplantısı yaptı.

Bölge teftiş ve sosyal hizmetler sorumlularından İsmail  Demirci, geçtiğimiz ramazan ayında, fitre zekat ve infak noktasında verimli bir dönem geçirdiklerini ifade etti. Bölge eğitim başkanı Cengiz Dönmez yaz okulları ve  gezi ve kültür seyehatleri hakkında yürütme kuruluna bilgi verdi.

İskender GÜNGÖR / KÖLN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yazar Bahattin Gemici'nin yeni kitabı Umutların Peşinde çıktı
Yazar Bahattin Gemici'nin yeni kitabı Umutların Peşinde çıktı
Eyüp Sultan Camii aşı merkezi oluyor
Eyüp Sultan Camii aşı merkezi oluyor