Elazığ yerli ve yabancı turistleri bekliyor

Doğu Anadolu bölgesinin en güzel şehirlerinin başında gelen ve çok hızlı büyüyen Elazığ’a turizm amacıyla yapılan yatırımlar gün geçtikçe artıyor.

Elazığ yerli ve yabancı turistleri bekliyor

Elazığ’da yeni hizmete açılan Windy Hill Hotel & Spa beş yıldızlı oteli yerli ve yabancı turistlere hizmete vermeye başladı. Elazığ merkezinde yer alan otel, Avrupa standartlarında hizmet veriyor. 

Elazığın tarih ve doğasıyla doğunun en güvenli güzel şehirlerin başında geldiğini belirten Windy Hill & Spa Oteli Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dal, "Güler yüzlü, gönül zenginliği olan ve yabancıyı seven bu güzel şehrimize 5 yıldızlı bir otel ve spa merkezi kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Otelimiz 101 odalı. Kral dairesinden tutun balayı suitine ve standart odalara kadar her şey en ince detayına kadar düşünülmüş. Otelimizde ayrıca her türlü toplantı ve balo salonlarına uygun şekilde modern bir şekilde tasarladık." dedi.

Elazığ’ın tarihi turistik bakımından zengin bir şehir olduğunu belirten Dal, "Şehrimizi görmek ve tanımak isteyen yerli ve yabancı turistleri en güzel şekilde ağırlamak istiyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinde bilhassa Avrupa’da yaşayan binlerce Elazığlı hemşerimiz var. Onları ve yabancı komşularını otelimizde ağırlamaktan onur duyarız. Biz Elazığlılar olarak şehrimize gelen yabancı misafirlerimizi gönülden ağırlarız. Elazığ merkezinde yer alan otelimiz, Avrupa standartlarında hizmet veriyor" şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DİTİB gönüllüleri Afrika’da Kur'an-ı Kerim ve Ramazan yardım paketi dağıttı
DİTİB gönüllüleri Afrika’da Kur'an-ı Kerim ve Ramazan yardım paketi dağıttı
Almanya’da camiye taşlı saldırı
Almanya’da camiye taşlı saldırı