Arslanbenzer'e ziyaretçi akını

İslam Toplumu Milli Görüş Teşkilatları Düseldorf Bölge yürütme kurul üyesi Arslanbenzer ameliyat oldu.

Arslanbenzer'e ziyaretçi akını

Merhum milli şair M. Akif Ersoy’a sima benzer yönüylede tanınan yaklaşık 30 yıldır İslam Toplumu Milli Görüş teşkilatlarının Hac Umre, Kumanya, HASENE, gibi yurt dışı gözlemci görevleri ve halen IGMG Düseldorf yürütme kurul üyesi Turgut Aslanbenzer'in kalp damarlarına üç stend takıldı. Aslanbenzer'i çalışma arkadaşları tedavisinin sürdüğü Duisburgtaki hastane odasında ziyaret ediyorlar. Başta IGMG Genel Başkanı Kemal Ergün, sanatcı İsmail Tüzen, Düseldorf Bölge Başkanı Bayram Kılıç ve yürütme kurulu arkadaşları hemşehri akraba ve yakınları ziyaret ederek şifa dileklerinde bulundular.

Tüm Avrupada bilinen ve sevilen kişiliğiyle tanınan Turgut Aslanbenzer’i bu günde Köln Bölge eski başkanı Hasan Batır ziyaret etti.

Hasan Batır, “Turgut abimizi tedavisinin devam ettiği odasında ziyaret ettik. Moral ve motivasyonu oldukça yerinde, tek sıkıntısı yattığı süreler içinde hizmet edememenin bir rahatsızlığı var. Turgut abimiz “Çok şükür nice dert çeken hastalar var Allah bize bunu  nasip etmiş hamdolsun, 'asıl şu an ülkemiz için canını veren yaralanan mehmetciklerimiz var Rabbimiz yardımcıları olsun' diye yattığı yerden dua ederek her kese selamlar iletmemizi istedi.” dedi. 

Batır, aynı hastanede yatan IGMG Düseldorf bölge muhasibi Kamil Al'ı ziyaret etti. 

İskender GÜNGÖR / DUİSBURG

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egetürk çalışanları için Almanca dil kursu başlattı
Egetürk çalışanları için Almanca dil kursu başlattı
DİTİB gönüllüleri Afrika’da Kur'an-ı Kerim ve Ramazan yardım paketi dağıttı
DİTİB gönüllüleri Afrika’da Kur'an-ı Kerim ve Ramazan yardım paketi dağıttı