Eyalet Müzik Akademisi'nden göçmen müzisyenlere fırsat

Landesmusikakademie NRW ve Hochschule für Musik und Tanz Köln, göçmen kökenli müzisyenlere yönelik bir sertifikalı eğitim programı başlatıyor.

Eyalet Müzik Akademisi'nden göçmen müzisyenlere fırsat

Programın amacı, Alman okullarında ders vermek isteyen göçmen müzisyenleri pedagojik açıdan desteklemek, Almanya'da okullardaki sistemi ve kendi müzik dersi hizmetini pazarlama yöntemlerini öğretmek. Zukunftsakademie NRW, Landesmusikrat NRW, Landesverband der Musikschulen in Nordrhein-Westfalen e.V. diğer işbirliği ortakları. Katılımcıların önünü açabilecek nitelikte bir eğitim programı.

Programa kimler katılabilir?

İyi düzeyde bir enstrüman çalan, ders verme deneyimi olan ve kendisini Almanca iyi ifade edebilen göçmen müzisyenler programa katılabilirler.

Başvuru tarihleri ve koşulları neler?

Başvuru Koşulları: Özgeçmiş yazısı, motivasyon yazısı, bir de başvuru sahibinin enstrümandaki ustalığını gösteren bir video kaydı gerekiyor (Youtube(Vimeo)

Son Başvuru Tarihi: 15 Temmuz

Programa 20 göçmen müzisyen kabul edilecek.  7 Eylül'de tanışma ve eğitime katılacakları seçme görüşmesi var.  Dersler eylül sonunda başlayacak ve her iki haftada bir cuma öğleden sonraları Köln'de yapılacak. Eyalet Müzik Akademisi'nin Heek'teki tesislerinde konaklamalı iki  ayrı haftasonu, yoğunlaştırılmış seminerler de düzenenecek. Sertifikalı program 2019 Temmuz ayına kadar sürecek.

Program ücretli mi?

Program ücretsiz! Sadece devamlılığı sağlamak için 150 Euro tutarında bir depozito ödenmesi gerekiyor. Bu depozito, eğitim sonunda geri alınacak. Eyalet Müzik Akademisi tesislerinde yapılacak iki konaklamalı seminer başına, sadece haftasonu kalış ve yemek ücreti başına 95'er Euro ödenecek; yoğunlaştırılmış seminerlerden de ders ücreti alınmayacak.

 

Tüm detayları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz: ,,Zertifikatslehrgang für Musikpädagogik für Musiker/innen verschiedener Kulturen" adlı programa aynı linkten doğrudan kayıt da yaptırılabiliyor. 

https://www.landesmusikakademie-nrw.de/termindaten/536/

İlgilenenler sorularını antje.valentin@lma-nrw.de adresine yöneltebilirler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köln DİTİB Merkez Camii’nde ikinci aşı kampanyası
Köln DİTİB Merkez Camii’nde ikinci aşı kampanyası
Şenol İşçi son yolculuğuna uğurlandı
Şenol İşçi son yolculuğuna uğurlandı