Almanya'da İsrail'in Gazze katliamı protesto edildi

Wuppertal'de yaşayan Türkler, İsrail'in Gazze'deki katliamını protesto etti

Almanya'da İsrail'in Gazze katliamı protesto edildi

ABD'nin büyükelçiliğini Kudüs'e taşıma kararını Gazze sınırında protesto eden Filistinlilere İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu 55 Filistinli şehit edilmesi, Almanya'nın Wuppertal kentinde protesto edildi.

Kirch Meydanı'nda "Türkiye Sevdalıları" inisiyatifi tarafından düzenlenen protesto gösterisinde, ellerinde Türk ve Alman bayrağı olan göstericiler, "Kahrolsun İsrail", "Kahrolsun terör" sloganları attı.

Gösterinin organizatörlerinden Murat Güneş, İsrail'in çoluk çocuk demeden dünyanın gözü önünde 52 masumu şehit ettiğini ve bu katliama seyirci kalmamak için polisten aldıkları acil gösteri izniyle meydana çıktıklarını söyledi.

Güneş, "İsrail 52 Müslümanı katlederken bu basın ve düşünce özgürlükçüleri, insan hakları dernekleri filan neredeler, neden görmüyorlar, neden duymuyorlar, neden bilmiyorlar? diye tepkimizi gösterdik. Burada hem İsrail'in yaptığı katliamı, hem de PKK terör örgütünü protesto ettik." dedi.

Tüm Müslüman ülkeleri ilk kıblenin bulunduğu Kudüs'e sahip çıkmaya davet eden Güneş, bu ülkelere ayrıca Amerika ve İsrail'in tüm büyükelçilerini sınır dışı etmeleri çağrısında bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köln DİTİB Merkez Camii’nde ikinci aşı kampanyası
Köln DİTİB Merkez Camii’nde ikinci aşı kampanyası
Şenol İşçi son yolculuğuna uğurlandı
Şenol İşçi son yolculuğuna uğurlandı