Gençlik Dairesinin aldığı çocukların dramı film oluyor

Almanya'da çok tartışılan Gençlik Dairesinin aldığı çocukların dramı film oluyor.

Gençlik Dairesinin aldığı çocukların dramı film oluyor

Almanyada doğarak eğitimini tamamlayan Ömer Pekyürek tartışmalara yol açacak dev projeye imza atıyor.

Toplumsal ciddi bir sorunu sinema filmi haline getirdiklerini açıklayan Pekyürek projenin montaj aşamasında oldugunu belirtti.

Alman sinema dünyasının tanınmış birçok isminin yer aldığı projede Alman sinemasının kötü adamı olarak bilinen Tom Barcel ve iyi karekteri olarak bilinen Marina Adam da yer aldı.

Çok özel ve birçok konunun bir arada işlendiği projenin şimdilik gizli tutulmasını isteyen film yapım şirketi Doru Film kamuoyunun sınırlarını zorlayacak gerçek hikayeden esinlenerek çekilmiş dram filmini Ekim ayında sinemalarda gösterime gireceğine dikkat çekti.

Çekimlerinin dört ay sürdüğünü belirten Pekyürek projede toplam 150 kişinin yer aldığına değinerek 100 dakika olmasını planladıklarını belirterek ,projenin devamının geleceğini belirtti.

Daha öncede "Tek Ümit" adlı alman medyasının İslama bakışını eleştiren film yapan Pekyürek, bu film ile Türklerin kanayan yarasına degindiklerini söyleyerek toplumsal sorunları anlatmanın en güzel yolunun sinema olduğuna değinerek seyirci bu filmde ciddi şoklar yaşayacağı gibi Türk Alman dostluğuna köprü olacak bir film olduğunu söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DİTİB Genel Başkanı Kazım Türkmen’den Ramazan Bayramı Mesajı
DİTİB Genel Başkanı Kazım Türkmen’den Ramazan Bayramı Mesajı
DİTİB’den Sudan’a yardım eli
DİTİB’den Sudan’a yardım eli