Yemen için Avrupalı hayırseverler seferber oldu

Yemen’de yaşanan insani krize kayıtsız kalmayan Avrupalı hayırseverler düzenledikleri hayır organizasyonlarından elde ettikleri bağışları WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu aracılığıyla Yemen halkına gönderdi.

Yemen için Avrupalı hayırseverler seferber oldu

İç savaşın yaşandığı Yemen’e yardım etmek amacıyla harekete geçen Avrupalı hayırseverler bulundukları ülkelerde hayır programları düzenlediler. Avrupa’nın farklı yerlerinde kermes, hayır çarşısı, hayır kahvaltıları gibi çeşitli etkinlikler düzenleyen WEFA Gönüllüleri toplanan bağışları WEFA’ya teslim ettiler. Hayır programlarının yanı sıra evlerinde mantı yaparak da bağış toplayan WEFA Gönüllüleri Yemen’deki kardeşlerine yardım ulaştırmaya devam edeceklerini belirttiler.

Bochum Üniversitesinde yardım programı düzenleyen genç hayırseverler de elde edilen tüm bağışları WEFA aracılığıyla Yemen’e gönderdi.

WEFA bu zamana kadar Yemen halkına gıda paketi, temiz su, hijyen paketi ve battaniye ulaştırdı. Yemenlilere sağlık yardımında da bulunan WEFA, bölgedeki yardım çalışmalarına devam ediyor. Yardımlardan bu zamana kadar 45 bine yakın kişi faydalandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yazar Bahattin Gemici'nin yeni kitabı Umutların Peşinde çıktı
Yazar Bahattin Gemici'nin yeni kitabı Umutların Peşinde çıktı
Eyüp Sultan Camii aşı merkezi oluyor
Eyüp Sultan Camii aşı merkezi oluyor