Erzurum’daki öğrencilere WEFA’dan kış yardımı

Kış yardımları kapsamında Erzurum’un Çat ilçesindeki öğrencilere kışlık kıyafet yardımında bulunan WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu içerisinde kaban, bot, eldiven, atkı ve berenin bulunduğu paketleri ilköğretim öğrencilerine hediye etti.

Erzurum’daki öğrencilere WEFA’dan kış yardımı

WEFA, Erzurum’un Çat ilçesinde okuyan ilköğretim öğrencilerine kaban, bot, eldiven, atkı ve bere yardımında bulundu. Dağıtımlarda WEFA Genel Başkanı Musab Aydın ve Erzurum Çat İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Mustafa Subaşı’nın  yanı sıra “İnsan İnsana Emanettir” sloganıyla yardım çalışmalarını gerçekleştiren WEFA Gönüllüsü Hatice Şahin de hazır bulundu.

Yardım çalışmalarına dair bilgi veren WEFA Genel Başkanı Aydın, “Her sene olduğu gibi bu sene de Türkiye’deki ihtiyaç sahibi çocuklarımızın soğuk kış günlerinde yanlarında olmak istedik. Masum yavrularımızın kış mevsimini daha sıcak geçirmeleri için onlara kaban, bot, eldiven, atkı ve bere hediye ettik. Yardım çalışmalarımızı bugün Erzurum’un Çat ilçesindeki Kızılca İlkokulu, Başköy Ortaokulu ve Karaşeyh Ortaokulu’nda gerçekleştirdik. Bir sonraki durağımız ise Erzurum’un Hınıs ve Tekman ilçeleri olacak. WEFA olarak çocuklarımızı sevindirmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.   

Erzurum’da toplamda 1033 öğrenciye kış yardımında bulunacaklarından bahseden Aydın, “WEFA olarak hedefimiz Türkiye’deki 2000’den fazla çocuğa kış yardımı ulaştırmak. “Kış Kampanyası” kapsamında önümüzdeki günlerde Hakkari’nin Yüksekova ilçesindeki öğrencilere, İstanbul’daki mülteci çocuklara ve Adana’da himayemiz altında bulunan yetimlerimize de kış yardımında bulunacağız.” dedi.

Öte yandan WEFA, “Kış Kampanyası” kapsamında Makedonya, Moğolistan, Lübnan, Keşmir, Pakistan, Bangladeş ve Yemen’de de ihtiyaç sahiplerine odun, kömür, soba, battaniye ve kışlık elbise yardımında bulunmaktadır.

“Kış Kampanyası”na destek vermek isteyen hayırseverler wefa.org sayfası üzerinden online yapabilecekleri gibi +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya'da Eğitim Diplomasisi ve Veli Bilgilendirme Seminerleri
Almanya'da Eğitim Diplomasisi ve Veli Bilgilendirme Seminerleri
Egetürk ve Efepaşa tutkunlarına güzel haber
Egetürk ve Efepaşa tutkunlarına güzel haber