Sinemanın Kral ve Kraliçesi’nin Avrupa Elemeleri Almanya'da yapılıyor

Sinemaya yeni yüzler kazandırmayı hedefleyen 3. Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nın Avrupa elemelerinde başvurular devam ediyor. Gülnaz Ajans tarafından düzenlenen 3. Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nın Avrupa elemeleri, 3 Şubat 2019 tarihinde Almanya'da yapılacak.

Sinemanın Kral ve Kraliçesi’nin Avrupa Elemeleri Almanya'da yapılıyor

Gülnaz Ajans sahibi Gülnaz Çalıkoğlu, Avrupa'da ilk kez yapılacak olan Sinemanın Kral ve Kraliçesi elemelerine Türkiye'den Türk sinemasının tanınmış isimlerinin juri olarak katılacaklarını belirtti. Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nın Avrupa elemeleri, 3 Şubat 2019 tarihinde Almanya'nın Kamp-Lintfort şehrinde Casıno im Park Hotel'de yapılacak.

Geçmiş yıllarda Avrupa'da çok sayıda önemli organizasyonları gerçekleştiren Gülnaz Ajans, yine bir ilke imza atarak, Sinemanın Kral ve Kraliçesi Avrupa elemelerini organizasyonunu gerçekleştirirken Avrupa'daki gençlerede bu fırsatı sunma imkanı sağlamıştır. Gülnaz Ajans sahibi Gülnaz Çalıkoğlu, Türk sinemasına yeni yüzler kazandırmayı hedefleyen Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması'nın Avrupa elemelerine Türkiye'den bu organizasyonun baş mimarı Vizyon Ajans sahibi Atilla Kalpakarslan'ın yanı sıra Türk sinemasının ünlü isimlerinden Salih Güney, Aylin Arasıl, Tamer Karadağlı, Wilma Elles, Kasım Aksoy, Dilara Meydancı ve sanatçı Ekin'in katılacağını söyledi.

Bu organizasyonun bir güzellik yarışması olmadığını belirten Gülnaz Çalıkoğlu, "Bu yıl 3.sü yapılacak olan Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasının Avrupa elemelerini dev bir juri kadrosunun katılımı ile gerçekleştiriyoruz. Elemelerde dereceye girenler, 31 Mart - 9 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul'da kampa alınacaklar. 9 Nisan'da yapılacak olan finalde sinemanın Kral ve Kraliçesi juri tarafından seçilecek. Finalde seçilecek ilk üç kişi eğitim hakkı kazanacaklar. Oyunculuk ve kamera önü eğitimi, zarafet, yürüyüş, doğru duruş, imaj ve stil danışmanlığı eğitimlerini alacaklar. Katılmak isteyen adaylar bizlere www.gulnazajans.com internet adresimizden ulaşarak kayıtlarını yaptırabilirler." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DİTİB gönüllüleri Afrika’da Kur'an-ı Kerim ve Ramazan yardım paketi dağıttı
DİTİB gönüllüleri Afrika’da Kur'an-ı Kerim ve Ramazan yardım paketi dağıttı
Almanya’da camiye taşlı saldırı
Almanya’da camiye taşlı saldırı