Almanya’da Trabzonlu Kavanoz ve Aksoy ailelerinin mutlu günü

Schwelm – Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği’nin kurucu üyesi ve ünlü sünnetçi Mehmet Aksoy’un yeğeni Alparslan dünya evine girdi.

Almanya’da Trabzonlu Kavanoz ve Aksoy ailelerinin mutlu günü

Almanya’nın Neuenrade şehrinde yaşayan Akçaabatlı Reyhan-Ali Kavanoz ailesinin kızı Şebnem ile Hattingen şehrinde yaşayan Köprübaşılı Hediye-Zeki Aksoy ailesinin oğlu Alparslan, 2 Şubat 2019 Cumartesi günü Schwelm Eventhalle’de düzenlenen görkemli düğünle hayatlarını birleştirdiler.
Şebnem ve Alparslan alkışlar eşliğinde salona gelişi sırasında konfetilerin ardı ardına atılması ile ilk danslarını yapan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Yoğun katılımın olduğu muhteşem düğünde gelin ve damadın anne-babaları gelen konukları kapıda karşılayarak ev sahipliği görevlerini en güzel şekilde yaptı. Damadın amcası ünlü sünnetçi Mehmet Aksoy, masaları gezerek konuklara hoşgeldiniz dedi.
Birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği muhteşem düğünde gelin ve damat Trabzonlu olunca kemençe ve horon düğünün vazgeçilmezi oldu. Oluşturulan uzun halkalar birlikte bol bol horon oynadı. Düğün pastasını birlikte kesen Şebnem ve Alparslan ilk dilimleri birbirlerine ikram etti. Geç saatlere kadar devam eden düğünde yeni çifte mutlu saatler yaşatıldı.
Çiftin yakınları ve akrabaları tarafından çeşitli hediyelerin takıldığı düğünde, Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği "Köprübaşılı Trabzonspor“ atkı hediyesi davetliler tarafından ayakta alkışlandı.
Köprübaşılıların ve Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği’nin yönetim kurulu ve üyelerinin hazır bulunduğu düğünde gelin ve damadın anne-babaları, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür etti.
Ercüment Aydın / Schwelm

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egetürk çalışanları için Almanca dil kursu başlattı
Egetürk çalışanları için Almanca dil kursu başlattı
DİTİB gönüllüleri Afrika’da Kur'an-ı Kerim ve Ramazan yardım paketi dağıttı
DİTİB gönüllüleri Afrika’da Kur'an-ı Kerim ve Ramazan yardım paketi dağıttı