Podolski, Şanlıurfalı kardeşlerle yeni döner büfesi açtı

Almanya Milli Takımının yanı sıra, iki sezon da Galatasaray’da forma giyen futbolcu Lukas Podolski, Şanlıurfalı Salih ve Metin Dağ kardeşler ile Köln’de yeni bir döner büfesi açtı.

Podolski, Şanlıurfalı kardeşlerle yeni döner büfesi açtı

Köln’ün Kalk semtinde yapılan açılışa Japonya’da top koşturan Podolski antrenman ve maç yoğunluğu nedeniyle katılamadı.

Podolski’nin ortağı ve Weidengasse’daki Mangal Restoranın sahibi Metin Dağ, uzun yıllar gastronomi sektöründe hizmet verdiklerini ve ünlü futbolcu Podolski ile birlikte açtıkları diğer restoranların dolup taştığını, yüksek talebe yeni şubelerle yanıt vermeye çalıştıklarını söyledi.

Metin Dağ, “İlginin yoğun sebebi başta kaliteden taviz vermememiz. Döner ekmeğimizi kendimiz taze yapıyoruz. Dönerimizin lezzeti artık sadece Köln’de değil çevre şehirlerde de biliniyor ve uzak yerlerden dönerimizi yemeye geliyorlar.” dedi.

Japonya’daki maçları nedeniyle ortakları Podolski’nin gelemediğini ifade eden Dağ, önümüzdeki günlerde kendisi gelince yeni şubelerinde hayranları için bir imza günü düzenleyebilecekleri müjdesi verdi.

“Mangal Döner and Lukas Podolski” adlı büfenin açılışının ardından döner satın almak için gelenler uzun kuyruklar oluşturdu.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DİTİB Genel Başkanı Kazım Türkmen’den Ramazan Bayramı Mesajı
DİTİB Genel Başkanı Kazım Türkmen’den Ramazan Bayramı Mesajı
DİTİB’den Sudan’a yardım eli
DİTİB’den Sudan’a yardım eli