Eyalet Müzik Akademisi’nden göçmen müzisyenler için fırsat

Farklı kültürlerden müzisyenler için ücretsiz sertifikalı pedagojik eğitim programı.

Eyalet Müzik Akademisi’nden göçmen müzisyenler için fırsat

Kuzey Ren Vestfalya Eyalet Müzik Akademisi (Landesmusikakademie NRW), Almanya’ya göç ve iltica eden müzisyenlere yönelik sertifikalı eğitim programının ikincisini başlatıyor. Program, bağlama, ud, bendir, tar, kanun, cembe gibi otantik bir enstrümanı iyi derecede çalan katılımcılara yönelik. 150 saatlik uygulamalı program, müzik okulu ziyaretlerini de kapsıyor.

20 katılımcının seçileceği ücretsiz program için son başvuru tarihi 10 Temmuz 2019.

Öncesinde, 30 Ağustos’ta tanışma ve eğitime katılacakları seçme görüşmesi olacak.  Dersler 20 Eylül’de başlayacak ve her iki haftada bir cuma öğleden sonraları dönüşümlü olarak Köln ve Wuppertal müzik yüksek okullarında yapılacak.sex makinası Eyalet Müzik Akademisi'nin Heek'teki tesislerinde üç haftasonu, konaklamalı yoğunlaştırılmış seminerler de düzenenecek. Sertifikalı program 2020 Haziranı ortasına kadar sürecek.

Programın amaçları; Alman okullarında, sosyo-kültürel merkezlerde, gençlik merkezlerinde ya da serbest müzik piyasasında ders vermek isteyen göçmen müzisyenleri realistik penis pedagojik açıdan desteklemek, Alman okullarındaki sistemi ve kendi müzik dersi hizmetini pazarlama yöntemlerini öğretmek, farklı ülkelerden müzisyenler arasında bir köprü ve ağ kurmak.

“Ücretsiz” olan eğitim programına devamlılığı sağlamak için 150 Euro tutarında depozito ödenmesi gerekiyor. Bu depozito, eğitim başarı ile tamamlandığında geri alınıyor. Eyalet Müzik Akademisi tesislerinde üç kez yapılacak konaklamalı seminer başına, sadece kalış ve yemek ücreti için 100’er Euro (cuma-pazar arasını kapsayan) ödenecek. realistik vibratör Söz konusu yoğunlaştırılmış seminerlerden de ders ücreti alınmayacak. Özel durumlarda bu ücretten muhaf olmak için katılımcılar başvuruda bulunabiliyorlar.´

Programa, iyi düzeyde bir enstrüman çalan, ders verme tecrübesi olan ve kendisini Almanca iyi ifade edebilen göçmen müzisyenler programa katılabilirler.

Başvuru için ı ise özgeçmiş yazısı, motivasyon yazısı, müzik alanındaki diplomalar (eğer mevcut ise), bir de başvuru sahibinin enstrümandaki ustalığını gösteren bir video kaydı gerekiyor (Youtube(Vimeo).

Tüm başvuru bilgilerin şu adrese yollaması gerekiyor: matthias.witt@lma-nrw.de

Program, Landesmusikrat NRW, Landesverband der Musikschulen in Nordrhein-Westfalen e.V., Hochschule für Musik und Tanz Köln işbirliğinde gerçekleşiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya'da Eğitim Diplomasisi ve Veli Bilgilendirme Seminerleri
Almanya'da Eğitim Diplomasisi ve Veli Bilgilendirme Seminerleri
Egetürk ve Efepaşa tutkunlarına güzel haber
Egetürk ve Efepaşa tutkunlarına güzel haber