CHP eski Milletvekili Pekşen Köln'de konferans verdi

Almanya'nın Köln kentinde 25. ve 26. dönem Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, "Almanya ile Türkiye arasında 'Ticari hukuk mevzuatı Gümrük Birliği ve Sonuçları'" konferansı temalı bir konferans verdi.

CHP eski Milletvekili Pekşen Köln'de konferans verdi

Köln Üniversitesi'nde Türk Üniversiteliler ve Akademisyenler Derneği (TurkUnid) tarafından düzenlenen konferansta konuşan CHP Parti Meclisi Üyesi Haluk Pekşen, ayrıca havacılık ile ilgili hukuki yorumlamalar ve görüşlerini paylaştı.

Pekşen, çabalayarak her şeyin üstesinden gelinebileceğinin altını çizerek kendisinin inanması ve çok çalışması sonucu Ankara’da üst üste 6 kez vergi rekortmeni olduğunu belirtti.

Genç hukukçulara yönelik tavsiyelerde bulunan Pekşen, hukukçulara bütün hukuk dallarında aktif olmak yerine bir dal seçip ona yoğunlaşmalarını tavsiye ederek, gelecekte daha çok Hukukçuya ihtiyaç duyulacağını altını çizdi.

Kişisel veri alanının hukukçular için çok gelecek vaat ettiğini kaydeden Pekşen, "Hukuçular çok detaycı olmalı, her davayı tüm detaylarıyla ilceleyerek ele alması gerekir." dedi.

Pekşen, küçük detayların bir davayı nasıl etkileyip seyrini değiştirebildiğini anlatarak konuyla ilgili örnekler verdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köln DİTİB Merkez Camii’nde ikinci aşı kampanyası
Köln DİTİB Merkez Camii’nde ikinci aşı kampanyası
Şenol İşçi son yolculuğuna uğurlandı
Şenol İşçi son yolculuğuna uğurlandı