YTB'den Yurt Dışındaki Vatandaşlara "Lütfen Evde Kalın" Çağrısı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), yeni Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında yurt dışındaki vatandaşların dikkat etmesi gereken hususlara ilişkin bilgilendirici bir video hazırladı.

 YTB'den Yurt Dışındaki Vatandaşlara

Zorunlu olmadıkça dışarı çıkılmaması gerektiği belirtilen videoda, evde kalmanın önemine vurgu yapıldı.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından yurt dışındaki vatandaşlar için "Evde Kal, Hayatta Kal" sloganı ile bir video hazırlandı. Videoda yurt dışında yaşayan vatandaşların alacakları basit tedbirlerle yeni tip korona virüsten korunacaklarına dikkat çekilirken, yaşanılan ülkelerdeki resmi uyarılara riayet edilmesi gerektiği de kaydedildi. Vatandaşların salgın süresince uyması gereken kuralların aktarıldığı filmde, "Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız yeni korona virüsten alacakları basit tedbirlerle korunabilir. Öncelikle bulunduğumuz ülkelerde resmi uyarılara titizlikle riayet edelim. Zorunlu haller dışında lütfen evlerimizden çıkmayalım. Kalabalık ortamlardan kesinlikle uzak duralım. Özellikle ileri yaştaki vatandaşlarımızın evde kalması hayati önem taşıyor. Sosyal mesafeye ve tüm hijyen kurallarına lütfen dikkat edelim. Hasta yoğunluğu nedeniyle zorunlu kalmadıkça sağlık kuruluşlarına gitmeyelim. Sağlığımız için sadece resmi açıklamaları takip edelim. Bizim için değerlisiniz. Evde kal hayatta kal" ifadeleri kullanıldı.

YTB TARAFINDAN YENİ KORONAVİRÜS’LE (KOVİD-19) MÜCADELE KAPSAMINDA HAZIRLANAN FİLMLE BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ: https://we.tl/t-Ol3pqXoE4O

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egetürk çalışanları için Almanca dil kursu başlattı
Egetürk çalışanları için Almanca dil kursu başlattı
DİTİB gönüllüleri Afrika’da Kur'an-ı Kerim ve Ramazan yardım paketi dağıttı
DİTİB gönüllüleri Afrika’da Kur'an-ı Kerim ve Ramazan yardım paketi dağıttı