Sancak ailesinin mutlu günü

Almanya’nın Frankfurt şehrinde yaşayan işadamı Muzaffer Sancak’ın kızı Demet dünya evine girdi.

Sancak ailesinin mutlu günü

Trabzon-Köprübaşılı Güler-Muzaffer Sancak ailesinin kızı Demet ile Uşaklı Nazike-Mehmet Buhur  ailesinin oğlu Gani, 29 Ağustos Cumartesi günü Hattersheim Am Main – Melodie Düğün Sarayı‘nda düzenlenen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Pandemi gölgesinde, eski geleneklerden uzak maske ve sosyal mesafeli düğünde, gelin ve damadın mutluluklarına ortak olmak için davete sınırlı sayıda katılan konuklar, Sancak ve Buhur aileleri tarafından karşılandı.

Frankfurt şehrinde uluslararası bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışan iktisat mezunu Demet ile oto galeri işleten genç iş adamı Gani, alkışlar eşliğinde salona gelişi sırasında konfetilerin ardı ardına atılması ile ilk danslarını yapan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Gelin ve damadın mutluluklarına ortak olmak için sınırlı sayıda davetlinin katıldığı görkemli düğünde gelinin amcaları işadamı Ahmet Sancak ve halası Aynur Sancak Kip masaları gezerek konuklara hoşgeldiniz dedi.

Sohbet ve müzik dinletisi ile devam eden merasim, düğün pastasının kesilmesinden sonra takı merasimi ile devam etti. Kemençe ile finalin yapıldığı düğün töreninde uzun süre horon oynandı.

Bu muhteşem düğün organizasyonunda her şeyi ince ayrıntısına kadar planlayan gelin ve damadın anne ve babası Güler-Muzaffer Sancak, Nazike-Mehmet Buhur gece boyunca konuklarla tek tek ilgilendiler.

Ercüment Aydın

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DİTİB Selimiye Camii
DİTİB Selimiye Camii "Dünya Temizlik Günü" etkinliğine katıldı
KT Bank Müdürü Ayhan Cengizer için mevlid okundu
KT Bank Müdürü Ayhan Cengizer için mevlid okundu