Almanya'da bir anaokulunda Suriyeli bir çocuğa cinsel istismar iddiası

- İddialar üzerine inceleme başlatan savcılık, delil yetersizliği gerekçesiyle dosyayı kapattığını duyurdu

Almanya'da bir anaokulunda Suriyeli bir çocuğa cinsel istismar iddiası

Almanya'nın Koblenz kentinde Suriyeli Meryem isimli bir anne, 4 yaşındaki kızının gittiği anaokulunda bir grup erkek tarafından cinsel saldırıya uğradığını iddia ederek yetkilerden yardım istedi.

Koblenz'deki Katolik Anaokulunda kızının başına gelenleri gözyaşları içinde anlatan ve iki gün önce sosyal medyada yayınlanan videoya göre anne, kızının olay sonrası yere oturamadığını ve tuvalete gidemediğini belirterek, kızının tekrar sağlığına kavuşması ve normal bir yaşam sürebilmesi için herkesten dua istedi.

"Almanya'daki her ailenin sözlerimi çok ciddiye almasını istiyorum" diyerek sözlerine başlayan anne, kızının anlattığına göre, o gün kadın öğretmen tarafından banyo yaptırılıp giydirildikten sonra başka odada bulunan erkeğe teslim edilip, kızının bu kişinin emrine uyması şeklinde sıkı sıkıya tembihlendiğini söyledi.

4 yaşındaki kızının başından geçenleri gözyaşları içinde anlatan anne, çocuğunun çeşitli şekillerde cinsel istismara uğrarken kameralı insanların kendilerini filme kaydettiklerini söylediğini de aktardı.

Sosyal medya üzerinde yayılan videoda belirtilen iddialar hakkında inceleme başlatan Koblenz savcılığı, yapılan inceleme sonucu iddia edilen fiilin meydana geldiğine dair yeterli kanıt bulunamadığı için dosyanın kapatıldığını açıkladı.

Açıklamada çocuğun vücudunda kızarıklık bulunduğu ancak bunun cinsel istismara uğradığına dair kesin bir delil oluşturmadığı belirtilirken, söz konusu mekanın anaokuluna ait olmadığı, istismarda bulunduğu öne sürülen ve eşkali verilen kişilerin de anaokulunda çalışanlarla eşleşmediği belirtildi.

Çocuğun elbiseleri üzerinde yapılan DNA incelemesinde ise DNA'ların çoğunluğunun kadınlara ait olduğunun, erkek DNA'sının ise çok az olduğu belirtildi.

Savcılık, delil yetersizliğinden dolayı dosyanın kapatıldığını duyurdu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya'da Eğitim Diplomasisi ve Veli Bilgilendirme Seminerleri
Almanya'da Eğitim Diplomasisi ve Veli Bilgilendirme Seminerleri
Egetürk ve Efepaşa tutkunlarına güzel haber
Egetürk ve Efepaşa tutkunlarına güzel haber