Türk iş adamları IMM Mobilya Fuarı'na çıkarma yapacak

MÜSİAD NRW, Köln'de açılan IMM Mobilya Fuarı'nda iş dünyası ile bir araya gelecek.

Türk iş adamları IMM Mobilya Fuarı'na çıkarma yapacak

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya (NRW) eyalet teşkilatı, Köln'de açılan IMM Uluslararası Mobilya Fuarı'nda iş dünyası ile bir araya gelecek.

Avrupa Birliği (AB) ile Türkiye arasında yaşanan çalkantılı sürece rağmen, Avrupa'da faaliyet gösteren Türk iş adamları istihdam, üretim ve yatırım faaliyetlerine devam ediyor.

MÜSİAD NRW üyeleri yeni oluşturulan yönetim kadrosuyla Almanya’nın Köln şehrinde üyeleriyle birlikte kahvaltıda bir araya geldiler.

MÜSİAD NRW Bölge Başkanı Bahattin Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Türkiyeden gelecek mobilya sektör temsilcileriyle buradaki arkadaşları buluşturacağız. Aynı zamanda da Düsseldorf Ticaret ataşeliği vasıtasıyla Türkiyeden gelen iş adamlarımıza bilgilendirme yapılacak." dedi.

Yılmaz konuşmasında, “Müsiad olarak tüm dünyadayız ama bulunduğumuz yerel merkezlerde de Müsiad'ın söz sahibi olması için gayret göstereceğiz, inşallah ekip olarak pek bir çok noktada yeni atılım ve yatırımlara imza atacağız" ifadesini kullandı.

İskender Güngör (Köln)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DİTİB Selimiye Camii
DİTİB Selimiye Camii "Dünya Temizlik Günü" etkinliğine katıldı
KT Bank Müdürü Ayhan Cengizer için mevlid okundu
KT Bank Müdürü Ayhan Cengizer için mevlid okundu