Egetürk'ten çalışanlarına haftada iki kez Kovid-19 testi

Üretimini kendi tesislerinde yapan Avrupa'daki en büyük sucuk, salam, pastırma üreticisi volan e piyasanın lideri Egetürk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri çerçevesinde, tüm çalışanlarına haftada iki kez Kovid-19 testi yaptırıyor.

Egetürk'ten çalışanlarına haftada iki kez Kovid-19 testi

Pandemi sonrasında alınan tedbirlerle ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz Genel Müdür ve şirket CEO'su sayın Ahmet Eden ile kısa bir söyleşi yaptık.

• EGETÜRK´ün olağanüstü başarısının sırrı nedir?

 

“Öncelikle 2021 yılının tüm Dünya´ya sağlık, huzur ve mutluluklar getirmesini diliyorum. Başarımızın sırrı kısaca; güven, kalite, dürüstlük ve hijyenik üretim diyebilirim. Egetürk ailesi olarak bizler ve bu ürünlerin üretimine emegi gecen tüm çalışanlarımızın gayreti, kaliteli ve sağlıklı üretim yaparak, ürünlerimizi tercih eden tüketicilerimize layık olabilmek icindir.”

 

Pandemi süresince şirketinizde ne gibi önlemler aldınız?


“Pandeminin ilk çıktığı aylarda durumun çalışanlarımıza sorun yaratmaması icin ücretli olarak mevcudumuzun yarisini dönüşümlü olarak evlerine gönderdik.Yani Almanya´da ilk radikal önlemleri biz başlattık diyebiliriz.

 

Firmada olan arkadaşlarımızın da azami mesafe kurallarına uyması icin gerekli ortamları çok kısa bir sürede oluşturduk. İlerleyen günlerde bu tedbirlerin yanısıra çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığını korumak icin

fabrikamızda haftada iki gün Corona testi yaptırmaya başladık ve bunu aynı şekilde devam ettirmekteyiz. Hastaneler, doktorlar ve kurumlara hizmet veren resmi bir laboratuvar ile yaptığımız özel anlaşma kapsamında, çalışanlarımızın testleri yapılıyor ve ayni gün sonuçlar bizlere ulaşıyor. Tüm bu aşamalar ise resmi kurumların gözetimi altında yapılıyor ve onlar tarafından denetleniyor.”

 

Egetürk markası Avrupa´da ve hatta Türkiye´de yediden yetmişe tüm vatandaşlarımız tarafından özel bir yere sahip. Türkiye´ye giderken bizlerden parfüm veya çikolata yerine artık Egetürk sucuğu istiyorlar. Bu güveni nasıl başardınız?
 

 

 

“Ürünlerimize olan bu ilgi ve taktiri bizlerde görmekte ve duymaktayız. Bu bizim sorumluluğumuzu ve daha iyi olabilmemiz icin gerekli motivasyonu arttıran en büyük itici gücümüzdür. Ürünlerimizi tercih eden vatandaşlarımızın memnuniyetine layık olmak icin çalışmak, bizler icin bu güveni yaratmadaki en önemli anahtardır. Bu güven, kaliteden vazgeçmemeyi, sağlıklı ürünleri yavrularımıza gönül rahatlığı ile yedirebilmeyi sağlayabilmekten geçer.

 

Egetürk ailesi olarak fabrikamızda her bölümde emeği gecen tüm kademelerdeki çalışanlarımız ayni duygu ve düsüncede kenetlenmiştir. Firmamıza emeği geçen her bir çalışanımızın bu duygu ve sorumlulukta olması ürünlerimize olan güvenin anahtarı.”

 

Elli yılı askin bir süredir üretim yapan Egetürk Genel Müdürü Ahmet Eden beyin bu samimi açıklamaları, bizlerin taktirini kazanmış Egetürk markasının farklılığının sebebini gözler önüne seriyor.

 

Oldum demeden daha güzel seyler yapabilmenin heyecanını hep içlerinde taşımak, bulundukları yerin sorumluluğunu omuzlarında hissetmek ve her bir çalışanlarıyla bu ortak cabada emek vermekten mutluluk duymak!”
 

Bu röportajın sonunda bize söyleyecek bir cümle kalıyor;

Hiç bir başarı tesadüf değildir.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys sex toys vibrators sex toys istanbul istanbul escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yazar Bahattin Gemici'nin yeni kitabı Umutların Peşinde çıktı
Yazar Bahattin Gemici'nin yeni kitabı Umutların Peşinde çıktı
Eyüp Sultan Camii aşı merkezi oluyor
Eyüp Sultan Camii aşı merkezi oluyor